Dovezeme auto ze zahraničí

V naší autoopravně Vám nabízíme službu navíc – dovezeme Vám automobil na míru. Tato služba je u nás už dlouhodobě osvědčená a spousta zákazníků ji využívá a rádi se vracejí.


Vámi požadovaný vůz pro Vás najdeme za rozumnou cenu. Tím Vám ušetříme spoustu času a můžete se věnovat své práci a povinnostem. Vlastní odtahovou službou jej přivezeme, odborně proškolený a dobře vybavený technik jej ještě před vlastním dovozem důkladně zkontroluje a prověří stav Vašeho nového vozu, takže nemusíte mít žádné obavy ze špatné koupě, i když to vypadá, že kupujete „zajíce v pytli“. Náš technik má k dispozici speciální vybavení a je důkladně proškolen, aby dokázal indentifikovat všechny vady nebo případně maskovanou opravu po havárii.


Naopak naše dlouholetá zkušenost ukazuje, že takto dovezené vozy na objednávku jsou velmi kvalitní a spokojenost zákazníků, kteří využili tuto naši službu je velmi vysoká a velká většina tuto službu od nás po první objednávce využívá stále. Za celou dobu našeho podnikání nevznikl nikdy závažnější problém s dovezeným vozem a to je velmi dobrý ukazatel.


Když si najdete vůz v zahraničí sami a budete chtít využít naše služby pouze částečně, můžeme se dohodnout i tak. Kontaktujte nás a vyslovte Vaše přání.

Kde si můžete auto vybrat?